Radio FM

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.3 MB
  • Version 9.2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma RadioFM
Cep radyonuz artık Radio FM uygulaması ile birlikte sizin oluyor.

En beğenilen şarkılar, albümler artık Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınızda yerini almak için Radio FM mobil uygulaması geliştirildi. Üstelik uygulamamızı ücret ödemeden indirebilirsiniz. Mobil cihazınızı iletişim aracınız olmasının dışında cep radyonuz olarak kullanıyorsanız Radio FM mobil uygulaması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 

Radio FM uygulaması sizlere sadece şarkı değil, müzik alanı ile ilgili bir çok bilgiyi sunuyor. Bunları takip edebilmek için uygulamamızı mobil cihazınıza indirin ve mobil cihazınızı internete bağlayın. Dilediğiniz şarkıyı anında bulup dinleyebilir ve beğendiyseniz favorilerinize ekleyerek daha sonra armadan direk dinleyebilirsiniz.

Radyo FM uygulamasından sevdiğiniz Radyo için bir alarm ayarlayın ve gerisini Radio FM'in yapmasına izin verin. Sizi belirlediğiniz zamanda uyandıracak ve Radyoyu çalacak, böylece sevdiğiniz Haber programını ya da Sohbet Programını kaçırmayacaksınız. Yani sizin tek yapmanız gereken bu harika radyo uygulamasını mobil cihazınıza indirmek daha sonrasını uygulama kendisi hallediyor. Sizde sınırsız müzik eğlencenizi daha da yükseltin. 

 

Radio FM indir